Що робити з ЄМ компостом у квартирі?

Що робити з ЄМ компостом у квартирі?

Сообщение Оля » 21 июн 2018, 22:57

Доброго дня!

Почалося все з того, що з'явилося бажання удосконалити сортування сміття вдома в квартирі. Окрім звичної вторсировини почала відділяти органічні відходи в окреме відро, які пересипала препаратом Бокаші. Основна проблема зараз - куди діти ЄМ компост, адже дачі, городу немає. З того, що прочитала в інтернеті, спочатку думала, що компост відносно швидко перетворюється на грунтоподібну суміш. Але не все так швидко на практиці :) Тому присипати деревця, наприклад, в якомусь парку так просто не можу.
Оля
 
Сообщений: 4
Зарегистрирован: 21 июн 2018, 22:44

Re: Що робити з ЄМ компостом у квартирі?

Сообщение Владимир 61 » 21 июн 2018, 23:35

Оце так питання.
Не знаю в якому стані Ваші продукти - перше, що спадає на думку - вермикультура - мої хроби жеруть бананову кожуру без ніяких бактерій. Потім групи і фейсбуці. Наприклад сюди

https://www.facebook.com/permalink.php? ... on_generic
Владимир 61
 
Сообщений: 5018
Зарегистрирован: 05 янв 2017, 18:16


Re: Що робити з ЄМ компостом у квартирі?

Сообщение Оля » 22 июн 2018, 22:27

Владимир 61 писал(а):Оце так питання.
Не знаю в якому стані Ваші продукти - перше, що спадає на думку - вермикультура - мої хроби жеруть бананову кожуру без ніяких бактерій. Потім групи і фейсбуці. Наприклад сюди

https://www.facebook.com/permalink.php? ... on_generic


Дякую за посилання! Хробаків не дуже хочеться розводити у квартирі, по суті найбільш зручний квартирний варіант, що лишається - це ЄМ компостування. Принаймні з того, що знайшла в інтернеті. Ще, як недивно, вчора виклала об'яву на сайті, що безкоштовно віддаю компост, додала фото і мені одразу ж написали.
Оля
 
Сообщений: 4
Зарегистрирован: 21 июн 2018, 22:44

Re: Що робити з ЄМ компостом у квартирі?

Сообщение Владимир 61 » 23 июн 2018, 10:08

Прекрасно що є такі люди, які від щирого серця роблять добрі справи. Мої хробачки на балконі і каву їдять і бананову кожуру. Завдяки ним кавове дерево пустило молоді пагони.
Владимир 61
 
Сообщений: 5018
Зарегистрирован: 05 янв 2017, 18:16

Re: Що робити з ЄМ компостом у квартирі?

Сообщение Оля » 26 июн 2018, 11:44

Владимир 61 писал(а):Прекрасно що є такі люди, які від щирого серця роблять добрі справи. Мої хробачки на балконі і каву їдять і бананову кожуру. Завдяки ним кавове дерево пустило молоді пагони.


Тобто ви все-таки в квартирі тримаєте хробаків? З ними жодних нюансів не виникає? Я чогось переживала з цього приводу, думала, що цей варіант більше підходить для приватного будинку.
Оля
 
Сообщений: 4
Зарегистрирован: 21 июн 2018, 22:44

Re: Що робити з ЄМ компостом у квартирі?

Сообщение Владимир 61 » 26 июн 2018, 19:46

Так пані нічого проблемного з хробачками. Лише необхідно дотримуватися умов для їх утримання - в паралельній темі "Советы новичкам " "Сотвори себе уютный уголок" я виклав трохи інформації ось наприклад в ютубі
https://www.youtube.com/playlist?list=P ... nYFxLe1MOk

Є ще багато відео на цю тему.
Мої живуть в найпростіших умовах - у відрі - дуже важливо дренаж- доступ повітря та кислотність зменшувати подрібненою яєчною кожурою. Важливо її проварити, бо запах буде страшний. Банани - кожуру можна на блендері подрібнити - можна так. Все прийде поступово. Кава - гуща - просто так, але потрошку. Коли пліснявіє - запах сильний.
Владимир 61
 
Сообщений: 5018
Зарегистрирован: 05 янв 2017, 18:16

Re: Що робити з ЄМ компостом у квартирі?

Сообщение Оля » 06 июл 2018, 07:01

Дякую за поради!
Оля
 
Сообщений: 4
Зарегистрирован: 21 июн 2018, 22:44

Re: Що робити з ЄМ компостом у квартирі?

Сообщение Vladimir26 » 20 авг 2018, 21:18

Прекрасно що є такі люди, які від щирого серця роблять добрі справи. Мої хробачки на балконі і каву їдять і бананову кожуру. Завдяки ним кавове дерево пустило молоді пагони.
Vladimir26
 
Сообщений: 5
Зарегистрирован: 18 авг 2018, 22:26


Вернуться в Вопрос-ответ

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 4

cron