Выращивание экзотических и оригинальных цветов

Выращивание экзотических и оригинальных цветов

Сообщение cukuha » 19 авг 2014, 16:26

Хочу дома и на даче попробовать вырастить что-то оригинальное и не стандартное. Посоветуйте, у кого нечто похожее получилось.
cukuha
 
Сообщений: 2
Зарегистрирован: 21 авг 2012, 12:10

Re: Выращивание экзотических и оригинальных цветов

Сообщение cukuha » 19 авг 2014, 16:30

Кстати, сегодня нашел тут семена радужной розы и голубого пиона: http://urozhai.com/?q=semena-raduzhnoi-rozy-10-sht, http://urozhai.com/?q=semena-golubogo-piona-2-sht. И сайт в роде бы приличный, и цена плевая, но вот вопрос: развод это или нет?
cukuha
 
Сообщений: 2
Зарегистрирован: 21 авг 2012, 12:10

Re: Выращивание экзотических и оригинальных цветов

Сообщение Алина Вебер » 07 ноя 2015, 19:31

cukuha писал(а):Хочу дома и на даче попробовать вырастить что-то оригинальное и не стандартное. Посоветуйте, у кого нечто похожее получилось.

много чего могу посоветовать :) айва, гиацинт. но, пожалуй, самое необычное из тех, что я выращиваю - это дицентра. Изображение вы наверное и не слышали про такую. я ее еле нашла, а прочитала про нее на хеппимодерне советую!
Алина Вебер
 
Сообщений: 129
Зарегистрирован: 14 авг 2015, 18:48

Re: Выращивание экзотических и оригинальных цветов

Сообщение 1Виктор » 19 май 2016, 09:50

Жена очень любит чтобы возле дома было очень красиво, везде были цветы.Опыта у жены было мало, поэтому подарил ей очень полезную книгу Ян Ван дер Неер Все о садовых цветах. Книга очень интересная с множеством фотографий и всякой полезной информации.Так что советую почитать.
1Виктор
 
Сообщений: 34
Зарегистрирован: 13 мар 2016, 13:03

Re: Выращивание экзотических и оригинальных цветов

Сообщение Владимир 61 » 17 апр 2018, 20:48

Маркіян Подолинний
Изображение
магнолія кущова

Украина, Львов, Брюховичи

Більше фото можете подивитися на моєму сайті www.hamulets.com

Магнолія кущова.
Горщик с5.
Повністю заросла коренева система. Чудовий запах та рясні квіти.

Відправляю по всій Україні через нову пошту. Самостійно запаковую рослини для надійності та мінімізації витрат на перевезення для вас.

Взято з

https://www.facebook.com/groups/1805339 ... &ref=notif
Владимир 61
 
Сообщений: 5018
Зарегистрирован: 05 янв 2017, 18:16

Re: Выращивание экзотических и оригинальных цветов

Сообщение Владимир 61 » 11 сен 2022, 21:19

Бругмансія деревовидна, інша назва: «Труби Янгола» - стане прикрасою вашого саду. Не вибаглива до ґрунту, любить воду та регулярне підживлення попелом, калійно-фосфатними добривами. Квіти великі, трубчастої форми з неймовірним ароматом. На зиму потрібно викопати і помістити в прохолодне приміщення або погріб. Зберігати при темп. не нижче 8 град.
Є звичайні : жовта, коралова та біла по 70 грн.
Є махрові : жовта 250-150 грн, коралова та біла по 150 грн.
Є ще інші багаторічники.
Відсилаю НП та укрпош. зі Львова.
Владимир 61
 
Сообщений: 5018
Зарегистрирован: 05 янв 2017, 18:16

Re: Выращивание экзотических и оригинальных цветов

Сообщение Владимир 61 » 10 окт 2022, 14:51

Марія Газнюк « насіннева скарбниця України». Увага шановних землелюбів!
Інформація для тих учасників «Зеленої школи», хто взяв у мене насіння. Відповім на багаточисельні питання щодо посіву насіння.
Культури:
- Мальва багаторічна (Сіда, Кітайбелія, Лаватера тюрінгінська), козлятник східний та лікарський потребують перед висівом скарифікації (пошкодження оболонки насінини – зручно для цього використовувати дрібнозерновий наждачний папір, який вкласти у півлітрову склянку робочою поверхнею всередину, всипати насіння та прокрутити у склянці). Для отримання дружніх сходів перед посівом краще насіння також замочити у хорошій воді на ніч.
- Мальви однорічні, сільфій, міріс духмяний – потребують короткочасної (2-3 тижні) стратифікації. Для цього насіння потрібно або висіяти прямо зараз, або замочити і перемішати з вологим субстратом (агроперліт, чистий пісок) і потримати 2-3 тижні у нижньому відділенні холодильника.
- Дуже дрібнонасінні пряно-ароматичні культури краще висівати у березні на розсаду, потім розсадою у квітні-травні висадити в грунт. Це мікромерія, тархун, лаванда тощо.
- Такі деревні культури як магнолії потрібно висіяти прямо зараз у приміщенні у вазони, перша зимівля сіянців обов’язкова у відкритому грунті, засипавши рослинки пізно восени сумішю опалого листя з сіном, дрібними гілочками шаром 10-15 см.
- Бобові деревні культури – гледичія, бундук (мильне дерево), пузирник, аморфа, акація, золотий дощ (бобівник), церцис тощо, дають дружні сходи в перший рік при обробці насіння безпосередньо перед висівом окропом, та залишити його у цій воді до остигання, після чого висіяти. Це утворює мікротрищінки на оболонці, що значно полегшує набухання та проростання насіння, підвищує схожість. Інакше сходи отримуєте наступної весни і не дуже рясні.
- Деревні твердонасінні культури – глід (боярышник), мушмула, кизил, кизильники, а також півонія деревоподібна, липа, деякі види кленів та деякі інші, дають сходи здебільшого на 2 рік – тож майте терпіння дочекатися! Насіння можна висіяти зараз, але місце посіву має бути все літо зволоженим! Зручно на це місце посіяти якусь зеленину – салати, петрушку, тоді точно будете полвати!
- Всі горіхи при висіві весною безпосередньо перед висівом потрібно вимочити у питній воді 3-5 діб, можна з додаванням біологічних стимуляторів (ЕМ- препарати, наприклад). Обов’язково міняти воду 2 рази на добу – нісіння дихає і забирає з види кисень. Горіхи можна висівати на постійне місце, тоді вони будуть здоровіші та раніше почнуть плодоносити. Горіхи до посіву не можна пересушувати (зберігати у прохолоді).
- Такі культури – чекалін горіх, садова горобина – дуже чутливі до пошкодження коріння у перші 3 роки життя. Їх краще висіяти у широкі вазони не густо, потім восени обережно зробити перевалку у відкритий грунт восени, або посіяти відразу у розсадник та не чіпати 3 роки. Землю для попередження розвитку кореневих гнилей (до яких сіянці чутливі перші роки життя) краще заздалегідь обробити біологічними засобами – Фітоспорин або Триходермін (у таб. – Гліокладин)
- Найважливіше при вирощуванні деревних сіянців:
1) Всі сіянці, навіть дуже світлолюбних видів, краще почуваються перші роки у притіненні (розсіяне світло), я такі розсадники роблю під плодовими деревами з негустою кроною – яблунями, грушами тощо, можна поміж високих кущів.
2) Обов’язково мульчування всіх посівів деревних культур (краще брати суміш різних матеріалів – листя, дрібних гілочок, сухих трав’янистих залишків, не бажано солому – принаджує мишей) – товщина мульчі весь час має бути не менше 5 см, краще 7-10 см. Це не лише допомагає запобігти заростанню посівів травами, а й створює комфортний мікроклімат, сприяє утриманню вологи, розвитку мікоризи та корисної мікрофлори у грунті тощо. Шар мульчі пізно восени збільшують удвічі – це сприяє успішній зимівлі.
3) Майже всі деревні культури погано переносять пересадку на пвд час вегетації – навіть якщо посіви вийшли загущеними, дочекайтесь здерев’яніння приросту (осінь) і лише тоді розсаджуйте рослинки.
4) Головний секрет вашого успіху – ваше надхнення і впевненість, що все у вас буде рости та плодоносити. Висівайте і висаджуйте все заради самих рослин, Землі, а не заради великих врожаїв та прибутуів – від щирого серця, тоді все вам буде сповна! Спілкуйтесь зі своїми рослинами, вони все розуміють, довіряйте собі – робіть так, як вам підказує внутрішній голос, навіть якщо так ніхто до вас не робив. Повірте, диво поряд з вами.
Сподіваюсь, що відповіла на більшість ваших важливих запитань.
Владимир 61
 
Сообщений: 5018
Зарегистрирован: 05 янв 2017, 18:16


Вернуться в Уличные цветы

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 5