А поговорить...

Спонсор форума
Изображение

Re: А поговорить...

Сообщение Владимир 61 » 10 май 2019, 22:05

СВЕКОЛЬНЫЙ КВАС – ЭТО ЦЕЛИТЕЛЬНЫЙ БАЛЬЗАМ!

– как хороший дворник – чистит организм от шлаков. Почки освобождаются от камней, кишечник от гнилостных брожений, сосуды от закупорок, а печень от всего ненужного.

И зачем покупать дорогие лекарства, если есть такой недорогой способ очищения организма ?!

А для этого надо совсем немного.

Берете свеклу, выбирайте цветом потемней, очищаете ее от кожуры и режете. Желательно порезать мелкими кусочками. Затем насыпаете порезанную свеклу в трехлитровую банку до половины и заливаете остуженной кипяченой водой до самого верха. Затем находите у себя в доме прохладное место и оставляете банку с будущим квасом для брожения.
Взято из

https://www.facebook.com/groups/1711037 ... p_activity

Прошло время и квас «забродил» – это сигнал для употребления. Процедив квас, поставьте его в холодильник. А когда вас будет мучить жажда, налейте себе в стакан красивый и полезный напиток красного цвета и хорошее настроение весь день «…не покинет больше вас!»
Владимир 61
 
Сообщений: 4231
Зарегистрирован: 05 янв 2017, 18:16

Re: А поговорить...

Сообщение Владимир 61 » 13 май 2019, 14:21

ОСАННА: передові країни замінюють пестициди хижими осами, феромонами та органічною плівкоюЄвропейський союз планує повністю заборонити розпилення синтетичних пестицидів, що найчастіше є причиною масової загибелі бджіл, пише Successful Farming.
За даними іноземних ЗМІ, тільки в 2017 році в Канаді загинуло 47 млн бджіл, у США — 30% всіх цих комах та зникло близько 12 з 46 видів джмелів.
USDA в зв’язку з цим розробило національну програму боротьби зі шкідниками за допомогою інноваційних методів. Наприклад, її підтримали найбільші міжнародні корпорації — “Марс” і “Данон”.
Вони створили інвестиційний фонд, який протягом наступного десятиріччя інвестуватиме $140 млн у розвиток безпечних методів ведення сільського господарства.
Вчені Каліфорнійського університету Помони (США) розробили вже відмічений престижними преміями метод виведення хижих ос для боротьби з азіатською цитрусовою листоблішкою. Вчені вважають, що оси успішно замінять пестициди.
Для порушення поведінки комах також успішно використовуються феромони. Одне застосування цієї нетоксичної речовини діє як приманка. Феромонні пастки використовуються для знищення кукурудзяної листової совки. Почуявши феромони, які виділяють самиці листової совки, самці-шкідники потрапляють у пастки, позбавляючись можливості парування.
Багатьох комах відштовхує деревій — рослина з сильним запахом. Ізраїльська фірма Agtech EdenShield розробляє органічний пестицид на основі екстракту цієї рослини.
Інженери також винайшли спеціальну захисну мікроскопічну плівку, яка наноситься на рослину шляхом розбризкування. Вона захищає її від шкідників, пошкоджень, сприяє підвищенню врожайності, скорочує витрати на робочу силу та обладнання на 75%.
Виробники какао в африканських країнах та Бразилії сьогодні використовують таку плівку кожні два тижні, в результаті чого вони збирають урожай до 20 разів на рік.
Як раніше згадувалося: через масову загибель бджіл збитки українських бджолярів в цьому році склали 120 млн грн.
Взято з

https://agroday.com.ua/2018/07/20/ru...eskoj-plenkoj/
Владимир 61
 
Сообщений: 4231
Зарегистрирован: 05 янв 2017, 18:16

Re: А поговорить...

Сообщение Владимир 61 » 17 май 2019, 19:26

Сергій Кириченко поширив посилання.
Адміністратор · 13 хв.
Хіба не цікаво прийняв пігулочку одеських вчених Лицетин з кальцій цитрат та вітамін Д3 припинити дію нікелю й не загострити в собі Основные проявления избытка никеля в организме: повышение возбудимости центральной и вегетативной нервной системы, отеки легких и мозга, аллергические реакции кожи и слизистых оболочек верхних дыхательных путей (витилиго, дерматит, ринит и т.д.), тахикардия; анемии, снижение иммунной защиты, повышение риска развития новообразований в легких, почках, на коже. К антагонистам никеля относятся серосодержащие аминокислоты, кальций, сера, железо, цинк, селен, витамин С.Й холестерин поменшить. Признаки недостаточности никеля. Содержание никеля снижается при анемиях различного происхождения и хронической коронарной недостаточности.
Эссенциальность никеля была продемонстрирована в экспериментах на животных, в которых снижение содержания никеля в рационе приводило к укорочению задних конечностей, гипопигментации, снижению уровня холестерина в плазме крови и гематокрита, уменьшению общей двигательной активности, замедлению роста молодых животных и повышению их смертности.

Взято з

https://www.facebook.com/groups/1175924 ... p_activity
Владимир 61
 
Сообщений: 4231
Зарегистрирован: 05 янв 2017, 18:16

Re: А поговорить...

Сообщение Владимир 61 » Сегодня, 10:36

ГЕОТЕРМАЛЬНІ ПЕРСПЕКТИВИ: в Україні геотермальною енергією можна заміщати 10 млрд. кубометрів газу
Поширити на Facebook Твітнути на Twitter


В Україні можна щорічно добувати близько 90 млрд кВт-год геотермальної енергії і заміщати 10 млрд кубометрів газу.

За даними Інституту відновлюваної енергетики НАН України, 7 центральних і західних областей країни мають геотермальний енергетичний потенціал у 6-7 млрд кВт-год в рік кожна.

Гарячі підземні води можуть використовуватися для теплофікації і виробництва електроенергії в залежності від температурного режиму підземних джерел, кажуть науковці.

«Так, при температурі 50°С можна опалювати обмежені площі; для великомасштабної теплофікації потрібно дістатися до води температурою понад 70°С, – пояснюють фахівці. – Виробляти електрику можна при температурі води не менше 120-170°С із застосуванням проміжної речовини, яка нагрівається; водою 170-220 °С можна нагрівати вже безпосередньо пароводяну суміш, а вище 220°С – можлива електрогенерація на сухому парі».

Гарячих джерел, до яких можна дотягнутися трубою, в Україні не так багато: частина розташована у Криму та на Донбасі, а найдоступніші — на Закарпатті. «Однак важлива не тільки температура, а й площа доступних для вилучення вод, яка найбільша не в Карпатах, а на рівнинах Харківської області, – зауважують науковці. – До тепла потрібно пробиватися буром, що підвищує рівень первинних капіталовкладень».

Чим більше глибина, тим більш агресивне середовище, наголошують фахівці, додаючи, що жар на глибинах менше 4 км доступний тільки в Криму та в Карпатах.

«Висока мінералізація теплоносія вимагає використання особливих антикорозійних матеріалів та обладнання для відведення і утилізації газів, – говорять науковці. – Як результат близько половини всієї потужності станції йде на обслуговування процесу, висока вартість буріння та облаштування свердловин робить ці проекти досить дорогими на старті».

Сьогодні поблизу Ужгорода працює підземна циркуляційна система на свердловині глибиною 2,3 км з температурою 124°С, обігріваючи теплиці і тваринницький комплекс. Про вироблення електроенергії поки мова не йде. В Україні досі немає геотермальних станцій, які працюють за принципом замкнутого контуру, запропонованого, до речі, українськими академіками Олександром Щербанем і Олегом Кремінним. «Піднята з глибин гаряча вода після відбору тепла повертається на той же рівень, що виключає негативний вплив на баланси у земній корі, – пояснюють фахівці. – За таким принципом вже кілька десятиліть працюють геотермальні електростанції на Камчатці, у Кенії та Індонезії».

У використанні геотермальної енергії Україні необхідно орієнтуватися на Швецію, де геотермальні теплові насоси забезпечують половину опалення, а 12% потреб у теплі Стокгольма забезпечує Балтійське море з середньорічною температурою 8°С.

В Україні головна цільова група споживачів геотермальних насосів «грунт-вода» — сільські жителі, однак більшість з них неплатоспроможні.

Верховна Рада внесла теплові насоси у список обладнання для використання поновлюваних джерел енергії, яке при ввезенні в Україну звільняється від ПДВ, а підприємства, що виробляють «зелену» енергію, — від податку на прибуток.

Взято з

https://agroday.com.ua/2019/05/21/geote ... triv-gazu/
Владимир 61
 
Сообщений: 4231
Зарегистрирован: 05 янв 2017, 18:16

Re: А поговорить...

Сообщение Владимир 61 » Сегодня, 11:36

ШКОЛА-ХАМЕЛЕОН: в Данії на шкільному фасаді розмістили унікальну електростанціюУ Данії нещодавно відкрили новий корпус навчального закладу Копенгагенської міжнародної школи (Copenhagen International School), головною особливістю якого є фасад із розміщеною на ньому сонячною електростанцією. В класах учні вивчатимуть вироблення сонячної енергії на основі моніторингу роботи власної електростанції.

Понад 12 тисяч фотоелектричних модулів займають загальну площу 6 048 кв.м. Панелі колеровані в різні відтінки морського зеленого кольору та можуть змінювати ці відтінки в залежності від освітлення і кута зору. Сонячна електростанція буде виробляти приблизно 300 МВт-годин електроенергії на рік, забезпечуючи близько половини енергетичних потреб школи.

Технологія колерування модулів винайдена швейцарськими фахівцями з Лабораторії сонячної енергії і будівельної фізики при Лозаннській політехнічній школі (EPFL).

Фарбу для цього не застосовують – колір сонячним модулям надається в процесі інтерференції світла, який розроблявся в Лабораторії протягом 12 років.

Інтерференція світла – один із способів фарбування. Цей принцип можна спостерігати на мильних бульбашках або масляних плямах на воді. В даному випадку для колерування використовуються спеціальні фільтри товщиною в нанометри, які наносяться на скляні панелі. Конструкція фільтра визначає, світлові хвилі якої довжини будуть відображатися як видимий колір. Інша частина сонячного світла поглинається сонячною панеллю і перетворюється в енергію.
Взято з

https://agroday.com.ua/2019/05/21/shkol ... stantsiyu/
Владимир 61
 
Сообщений: 4231
Зарегистрирован: 05 янв 2017, 18:16

Пред.

Вернуться в Барахолка

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1