А поговорить...

Спонсор форума
Изображение

Re: А поговорить...

Сообщение Владимир 61 » 04 июл 2020, 16:03

ПИСАТИ КРЕАТИВНО ТА РАЗОМ: ВПРАВИ Й ІГРИ
#ПОДІЇ 1 ЛИПЕНЬ, 2020
АВТОР: РЕДАКЦІЯ ZHYTOMYRTRAVEL
1+
Як ви собі уявляєте процес створення певних текстів? Автор неодмінно в тиші сидить і сопе над текстом, відволікаючись на соцмережі, а на дверях – табличка «Не турбувати»? Так буває часто. І з авторами Zhytomyr.Travel теж. А може бути й інакше, коли тексти створюються разом із рідними, друзями. І це природно, навіть дуже. Адже тексти й твори відбуваються, більше сказати, «живуть» завдяки співавторам, читачам, глядачам. Тому в цій частині ми запропонували вправи й ігри «на творчість» і такі, щоби в тиші «посопіти», і такі, щоби поспілкуватися часто з найпершою аудиторією авторів – рідними та друзями. Натхнення!

«Я – автор_ка. Приємно познайомитися!»
Сучасна українська авторка Слава Світова пропонує у своєму курсі креативного письма нам вже уявити, що ви – автор_ка. І створили книгу, яка ось-ось вийде з друку. Залишилося лише додати фотографію й написати коротку біографічну довідку. Подумайте і напишіть за 5 хвилин, будь ласка, 5-10 речень про себе від третьої особи. Представтеся людині чи товариству, якому довіряєте. Помрійте про свої щасливі успіхи та плани.



«Книжкове інтерв’ю з рідними»
А допоможімо батькам, бабусям і дідусям згадати про улюблені твори. Запишіться до них на експрес-інтерв’ю. Перед тим подумайте, будь ласка, над кількома запитаннями, наприклад:
– Мамо, тату! Як ви ставилися до читання в такому віці, як оце я?
– Ви більше любили читати твори за програмою чи ні?
– Де ви брали твори почитати на дозвіллі, якщо не було інтернету?
– Який твір, на ваш погляд, зміг би мені сподобатися?
У домовлений час прийдіть на книжкове експрес-інтерв’ю та поспілкуйтеся з батьками, бабусею чи дідусем. Можете вдавати, що у ваших руках тримаєте мікрофон.


«Чарівні двері»
Якось, вирішивши відвідати… кухню, почула з радіо запитання «Куди піти вдома?» Мимоволі я перерахувала всі двері у квартирі, через які кудись можна потрапити. Ну а що? Тепер до кожних дверей можна запропонувати дітям придумати, оформити й наліпити цікаві таблички. А потім й ігри влаштовувати з дітьми.


«Одне речення»
Чи може креативна вправа називатися «Одне речення». Зазвичай креативне письмо – це ж наче би про щось дооовге, тяяягле й нагадує знак нескінченності. Може бути й так, якщо письмо захоплює. А може бути й так, коли письменники вигравали у своїх літконкурсах завдяки… одному реченню. Так, наприклад, сталося в житті й творчості ірландського письменника Майка МакКормека. Його роман складався з одного речення й був відзначений премією Голдсмітського університету. Слухай, така ідея виникла: «завести» тонкий зошит чи невеличкий блокнот і вести як щоденник. Тобто щодня записувати одне речення про свій день. Як тобі? Часто люди відмовляються від щоденників із різних причин. А такий вести – усім удасться!


«Вам лист. Пошта підтримки»
Підтримка та допомога – це ті творчі справи, які нададуть наснаги «пройти» карантин. Опинившись удома, помітні питання чи навіть проблеми, із якими мають справу наші рідні та близькі. Спробуймо знайти слова підтримки для мами чи тата, дідуся чи бабусі, сестрички чи братика. Подумай, які слова підтримки це можуть бути? Запиши на клаптику паперу. Можна додати певного декору. Записку чи лист поклади на видиме місце адресату, адресатці. Більше впевнені, що часто доброзичливе, щире, яке йде від серця, креативне повідомлення викличе радість, натхнення. І хто знає, можливо, таке листування продовжиться у вашій родині й надалі.


Усім-усім здоров’я!

Матеріал упорядкувала
Людмила Золотюк
Фото з відкритих джерел
Підготовлено за матеріалами таких акторок: Анастасії Дмитренко, Слави Світової , Дар’ї Кучеренко
Владимир 61
 
Сообщений: 5018
Зарегистрирован: 05 янв 2017, 18:16

Re: А поговорить...

Сообщение Владимир 61 » 14 июл 2020, 20:03

"Глупец следит за порядком, а гений господствует над хаосом"
А.Эйнштейн
Владимир 61
 
Сообщений: 5018
Зарегистрирован: 05 янв 2017, 18:16

Re: А поговорить...

Сообщение Владимир 61 » 17 июл 2020, 19:14

Максим Задорожний
9 год. · Поширено серед: _Публічно
.Жив-був старий мудрий самурай. У нього була група учнів і він навчав їх життєвої мудрості. Одного разу під час занять до нього зайшов молодий воїн, що прославився своєю нечемністю і жорстокістю.
Його улюбленою тактикою була провокація: він ображав противника, той виходив з себе, брав виклик, але в люті здійснював одну помилку за іншою і програвав бій.
Так сталося і цього разу: воїн викрикнув кілька образ і став спостерігати за реакцією самурая. Але той незворушно продовжував вести заняття. Так повторилося кілька разів. Коли самурай ніяк не відреагував і втретє, боєць в роздратуванні пішов геть.
Учні уважно і з цікавістю спостерігали за всім процесом. Після відходу бійця один з них не витримав:
- Учитель, навіщо ви терпіли його напади? Потрібно було викликати його на бій!
Мудрий самурай відповів:
- Коли вам приносять подарунок і ви не приймаєте його, кому він належить?
- Своєму колишньому хазяїну, - відповіли учні.
- Те ж стосується заздрості, ненависті і образ. Допоки ти не приймеш їх, вони належать тому, хто їх приніс...
#самурай #подарунок #виклик #витримка #гідність
Владимир 61
 
Сообщений: 5018
Зарегистрирован: 05 янв 2017, 18:16

Re: А поговорить...

Сообщение Владимир 61 » 27 июл 2020, 22:19

Victor Fursov поширив посилання.
30 хв ·
ВІДЕО ПОСИЛАННЯ: https://youtu.be/avJfMwJP1T4 https://youtu.be/avJfMwJP1T4 Мисливці та любителі рибалки та суші. Комахи і черв ' яки - паразити людини. Хробаки - паразити в рибі та м ' ясі? Як уникнути? ЧАСТИНА-2. = Ентомолог, біолог, кандидат біологічних наук Віктор Миколайович Фурсов розповідає про ентомологію та паразитологію та цикли розвитку різних паразитів людини та тварин.
Владимир 61
 
Сообщений: 5018
Зарегистрирован: 05 янв 2017, 18:16

Re: А поговорить...

Сообщение Владимир 61 » 09 авг 2020, 19:24

Victor Fursov поширив посилання.
1 год. ·
VIDEO LINK: https://youtu.be/xqK5-ekZvPo = Кого и Когда Кусают Иксодовые Клещи? Иксодовые Клещи и Болезнь Лайма в Украине: В Чем Опасность? Как Избежать Болезни? = Биолог, кандидат биологических наук Виктор Николаевич Фурсов (Институт зоологии НАН Украины, Киев) и кандидат биологических наук Тарас Игоревич Пушкарь (Институт зоологии НАН Украины, Киев) обсуждают проблему появления большого количества иксодовых клещей в Украине и повышенную вероятность передачи от клещей человеку различных заболеваний и как правильно нужно вести себя и одеваться на пикнике, экскурсии за город и походе в лесопарковую зону и во время хождения просто по траве как в городе, так и в пригороде. Врач-инфекционист Виталий Янченко (Институт эпидемиологии и инфекционных заболеваний имени Л. В. Громашевского, Киев) рассказывает про возбудителей разных заболеваний, и болезни, передаваемых именно иксодовыми клещами в Украине и почему и как надо сдавать клещей и кровь на анализ. В фильме обсуждаются проблемы - смотри по тайм-коду: 1:46 Почему укус иксодового клеща очень опасен и может привести к инвалидности? 2:41 Сколько людей в Украине страдают ежегодно от болезни Лайма? 3:30 Сколько лет могут жить и сохраняться иксодовые клещи на одном месте? 4:26 Какие симптомы болезни при укусе иксодового клеща и заражении человека?

Взято з

https://www.facebook.com/groups/3012326 ... &ref=notif
Владимир 61
 
Сообщений: 5018
Зарегистрирован: 05 янв 2017, 18:16

Re: А поговорить...

Сообщение Владимир 61 » 15 авг 2020, 13:05

Сергій Брезіцький
Адміністратор · 1 дн. ·
А чи знали Ви, що вирощування чорнобривців у світі - це ціла індустрія, адже сировина цих звичних для нашої місцевості квітів має широкий спектр застосування. Важко уявити будь-яке шкільне подвір'я без цих квітів, адже вони є символом початку нового навчального року, оспівані далеко не в одній народній пісні. Але разом з тим досить складно усвідомити, що ця квітка не є "аборигеном", і прибула до нас в ХVIII столітті з Центральної Америки, яка власне і є їх батьківщиною. Однак чорнобривці ростуть далеко не скрізь. Це пов'язано зі специфічними умовами для їх зростання. А от промислові масштаби їх вирощування - це Пакистан, Індія, Китай та Таїланд. Саме ці чотири країни забезпечують 99% експорту сировини на міжнародний ринок. З чорнобривців виготовляють каротиноїд лютеїн, який широко використовується в фармацевтичній промисловості, натуральні харчові барвники, а також у парфумерній промисловості

Взято з

https://www.facebook.com/groups/2258469 ... &ref=notif
Владимир 61
 
Сообщений: 5018
Зарегистрирован: 05 янв 2017, 18:16

Re: А поговорить...

Сообщение Владимир 61 » 26 авг 2020, 18:08

Лучшие стихи великих поэтов. Литература
·
Знай, мой друг, вражде и дружбе цену
И судом поспешным не греши.
Гнев на друга, может быть, мгновенный,
Изливать покуда не спеши.
Может, друг твой сам поторопился
И тебя обидел невзначай.
Провинился друг и повинился -
Ты ему греха не поминай.
Люди, мы стареем и ветшаем,
И с теченьем наших лет и дней
Легче мы своих друзей теряем,
Обретаем их куда трудней.
Если верный конь, поранив ногу,
Вдруг споткнулся, а потом опять,
Не вини его - вини дорогу
И коня не торопись менять.
Люди, я прошу вас, ради бога,
Не стесняйтесь доброты своей.
На земле друзей не так уж много:
Опасайтесь потерять друзей.
Я иных придерживался правил,
В слабости усматривая зло.
Скольких в жизни я друзей оставил,
Сколько от меня друзей ушло.
После было всякого немало.
И, бывало, на путях крутых
Как я каялся, как не хватало
Мне друзей потерянных моих!
И теперь я всех вас видеть жажду,
Некогда любившие меня,
Мною не прощенные однажды
Или не простившие меня.
_____________________
Расул Гамзатов
Владимир 61
 
Сообщений: 5018
Зарегистрирован: 05 янв 2017, 18:16

Re: А поговорить...

Сообщение Владимир 61 » 01 сен 2020, 14:28

У меня во дворе растет груша — это чудо, а не дерево! Мало того что она очень вкусная, так еще и полезная, причем все ее части: листья, цветы, плоды.

На вкус груша слаще яблока, а сахара в ней меньше (за счет содержания фруктозы), поэтому она хорошо влияет на поджелудочную железу. Хочу рассказать, что еще она «умеет»:


Это высушит папилломы за 2 дня, а паразиты вывалятся комо
Глисты попрут как ошпаренные, папилломы исчезнут.

Міцна потенція за 3 секунди!
У 32 рази потужніше Віагри. Вона не зможе ходити після цього...

Головные боли и сильная потливость?
Это паразиты в теле: срочно сделайте такую процедуру

Тиск 120/80 стане щоденним, якщо пити на ніч ...
Гіпертонія йде миттєво, якщо взяти за правило пити на ніч 2 ложки ...
— усиливает выделение желчи, укрепляет сосуды;

— отвар листьев помогает при потливости ног и грибковых заболеваниях;

— отвар из сушеных груш используют при поносе, уретрите, для заживления ран. Для этого нужно сварить 50 г плодов в 1 л воды.

А еще цветы груши — это отличное средство от простатита.

груши лежат в миске на деревянном столе
Груши очень вкусные и полезные, причем все части: листья, цветы, плоды
Рецепт для мужчин
Я лечусь по такому рецепту: 2 ст.л. измельченных цветов груши заливаю 1 л кипятка, укутываю и настаиваю 30 минут, процеживаю.

Пью по стакану 4 раза в день 3 недели, потом делаю перерыв.

При сильной боли такой чай можно пить каждые 2 часа по полстакана.

Вместо сушеных цветов можно заваривать листья или веточки. При регулярном приеме отвар снимает все мужские возрастные проблемы.

Такое средство полезно не только мужчинам — оно отлично очищает почки.

Когда жена заболела, она пила его 2 недели, и воспаление прошло.

Но будьте осторожны! Ведь груши полезны не всегда.

Если есть их на пустой желудок, они раздражают слизистую.

Также груши нельзя запивать водой — тогда они плохо перевариваются. После них лучше не кушать мясо или другую тяжелую пищу, надо полчаса-час подождать.

Игорь Мальцев, Херсонская обл., г. Олешки
Владимир 61
 
Сообщений: 5018
Зарегистрирован: 05 янв 2017, 18:16

Re: А поговорить...

Сообщение Владимир 61 » 02 сен 2020, 13:01

Литературный Клуб Марии Авериной
31 серпня о 18:59 ·
— Что происходит на свете?— А просто зима.
— Просто зима, полагаете вы?— Полагаю.
Я ведь и сам, как умею, следы пролагаю
в ваши уснувшие ранней порою дома.
— Что же за всем этим будет?— А будет январь.
— Будет январь, вы считаете?— Да, я считаю.
Я ведь давно эту белую книгу читаю,
этот, с картинками вьюги, старинный букварь.
— Чем же все это окончится?— Будет апрель.
— Будет апрель, вы уверены?— Да, я уверен.
Я уже слышал, и слух этот мною проверен,
будто бы в роще сегодня звенела свирель.
— Что же из этого следует?— Следует жить,
шить сарафаны и легкие платья из ситца.
— Вы полагаете, все это будет носиться?
— Я полагаю,что все это следует шить.
— Следует шить, ибо сколько вьюге ни кружить,
недолговечны ее кабала и опала.
— Так разрешите же в честь новогоднего бала
руку на танец, сударыня, вам предложить!
— Месяц — серебряный шар со свечою внутри,
и карнавальные маски — по кругу, по кругу!
— Вальс начинается. Дайте ж, сударыня, руку,
и — раз-два-три,
раз-два-три,
раз-два-три,
раз-два-три!..
_________
Юрий Левитанский
Диалог у новогодней елки
#poem_averinaclub

Взято из

https://www.facebook.com/AverinaClub/
Владимир 61
 
Сообщений: 5018
Зарегистрирован: 05 янв 2017, 18:16

Пред.След.

Вернуться в Барахолка

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 3

cron