Редкие садовые культуры

Re: Редкие садовые культуры

Сообщение Владимир 61 » 23 мар 2020, 14:38

Tatiana Sitnik
Адміністратор · 21 хв
Шукаю інформацію про #Райська #груша #Мушкателька. В книгах "Помологія 1", Л.П.Симиренка та "Півстоліття работи в саду", С.Ф.Черненко згадок про цю грушу немає. В інтернет інформації не знайшла. Є історія, як в одній родині зберігається пам'ять предків, в тому числі, декілька вікових дерев, серед них Мушкателька. А ще є згадка про грушу Мушкатка в праці "Полевицький Н. И. Сортименты плодових растений для различных районов России / Н. И. Полевицький // Плодоводство. ‒ 1903. – № 12".

Але, вже маю саджанець Мушкательки від пана В'ячеслав Францішко. Через декілька років побачимо те чудо. Що каже В'ячеслав Станіславович:

- "Старий український сорт з невеликими жовтими плодами з легким червоним рум’янцем. Дозріває у кінці літа. Чудовий смак з високим вмістом цукру".

Якщо буде до смаку, - будемо прививати на високорослі форми, що житимуть століття

Взято з

https://www.facebook.com/groups/organic ... p_activity
Владимир 61
 
Сообщений: 4807
Зарегистрирован: 05 янв 2017, 18:16

Re: Редкие садовые культуры

Сообщение Владимир 61 » 28 мар 2020, 21:38

Tatiana Sitnik поширила посилання.
· 7 год
#насіннєвийчеленджВесна2020
#червономякотна #яблуня #Казка від В'ячеслав Францішко
Хто любить казки та хоче таку яблоню, дзвоніть 067-3810785. На сайті rozkish.com.ua чимало цікавинок та відкриттів!
Про сорт-зразок Казка: осінній червоно-м’ясий сорт з покращеними смаковими якостями. Яблука до 250 гр. Імунник.
Підщепа ММ 106: відноситься до групи напівкарликових і среднерослих підщеп. Відзначається високою морозостійкістю, посухостійкістю, відміною сумісність з сортами, та високою продуктивністю. Відмінно адаптується до різних кліматичних умов, невибаглива до ґрунтів. Яблуні привиті на підщепі ММ 106 вступають у плодоношення на 3-4-й рік після посадки, висотою виростають 3,5-4 м. Коренева система мичкувата, сильнорозгалужена, відмінна якірність. Тривалість періоду експлуатації саду на підщепі ММ 106 – 25-30 років.

Взято з

https://www.facebook.com/groups/organic ... p_activity
Владимир 61
 
Сообщений: 4807
Зарегистрирован: 05 янв 2017, 18:16

Re: Редкие садовые культуры

Сообщение Владимир 61 » 18 июл 2020, 10:33

Александр СавченкоХочу вирощувати хурму та інжир
2 год. ·
Китайці кажуть, зізіфус - дерево життя, дерево мудрості, воно саме знає коли розпускати бруньки (доречі, саме останнє починає вегетацію, практично ніколи не підпадає під зворотні приморозки), саме знає коли починати цвісти і скільки завязати плодів. Головне для садівника, - створити належні умови (посадити на відкритому сонці, забеспечити перехресне запилення, перші років 5 треба забеспечити захист від морозів, гарна агротехніка (удобрення, полив) і чекати. У зізіфуса така особливість - дуже багато закладає цвіту, у кожній пазусі листа від однієї до десяти, а то і більше квіток (залежно від сорту, віку деревини, умов вирощування), але завяже максимум один плід в кожній пазухі листа, решта квіток (процентів 80 - 90) відпадуть, вони слугують для приваблення комах запилювачів. Цвіте практично ціле літо, квітки обсипаються, а в якийсь час створюються умови (чи він вирішує - пора вязати) і відбувається запилення. Спостерігав, що буває кілька хвиль завязування плодів, однотипні, але різного розміру (різний час запилювання). Фото минулих років, сорт - Та-ян-цзао.

Изображение

Изображение
Владимир 61
 
Сообщений: 4807
Зарегистрирован: 05 янв 2017, 18:16

Пред.

Вернуться в Фруктовые сады

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2