озеленение участка

Расскажите, о своем саде: что сделано, делается, какие планы на будущее

озеленение участка

Сообщение Brain25 » 04 авг 2017, 11:57

подскажите куда обратится или где можно заказать...я хочу озеленить не большой участок на даче.
Brain25
 
Сообщений: 8
Зарегистрирован: 23 июл 2017, 10:25

Re: озеленение участка

Сообщение Alex07 » 04 авг 2017, 12:06

мы заказывали в интернете газон и укладывали сами его.
Alex07
 
Сообщений: 8
Зарегистрирован: 23 июл 2017, 10:54

Re: озеленение участка

Сообщение Igor42 » 04 авг 2017, 15:58

мой отец когда сделал ремонт на даче, захотел некоторые участки покрыть газоном. и он заказывал газон и для газона [url=http://topiar.ua/озеленение-участка-киев-озеленение-территории.html]тут[/url] озеленение
Igor42
 
Сообщений: 5
Зарегистрирован: 23 июл 2017, 13:15

Re: озеленение участка

Сообщение Klemmov » 16 янв 2018, 15:09

Послушаю, тоже хотел бы участок озеленить. Скоро ведь лето :)
Аватар пользователя
Klemmov
 
Сообщений: 7
Зарегистрирован: 14 окт 2017, 12:57

Re: озеленение участка

Сообщение Klemmov » 16 янв 2018, 15:09

Alex07 писал(а):мы заказывали в интернете газон и укладывали сами его.

И какова цена газона?
Аватар пользователя
Klemmov
 
Сообщений: 7
Зарегистрирован: 14 окт 2017, 12:57

Re: озеленение участка

Сообщение Владимир 61 » 16 янв 2018, 15:35

Что Вы пургу гоните - это не те времена и люди знают куда девать деньги - за такие деньги в Черногории можно свободно взять недвижимость - хотите двадцать копеек на рекламе получить - лучше бы что - то интересное показали.
Владимир 61
 
Сообщений: 4094
Зарегистрирован: 05 янв 2017, 18:16

Re: озеленение участка

Сообщение 0lka » 27 янв 2018, 16:29

какие гербициды покупаете https://rozetka.com.ua/gerbitsidi/c4633521/
Какой производитель самый нормальный?
0lka
 
Сообщений: 1
Зарегистрирован: 27 янв 2018, 16:12

Re: озеленение участка

Сообщение Владимир 61 » 27 янв 2018, 17:35

За двадцать копеек готовы подставить всю нацию? Павлик Морозов ещё живой?
http://agravery.com/uk/posts/author/sho ... go-ukraini


Ігор Герасименко
аналітик ринку ЗЗР ІА "Інфоіндустрія"

Гліфосат - найвідоміший пестицид, або причина раку? Достеменно це невідомо, але його вже забороняють. Як це вплине на українських фермерів?

Над гліфосатом нависає загроза заборони у всьому світі. 23 жовтня 2017 року Європарламент проголосував за те, щоб до 2022 року даний пестицид заборонили в ЄС. Ще в 2015 році його визнали в США «умовно канцерогенним», або препаратом, який можливо викликає рак. І нехай остаточного рішення вчені ніяк дати не можуть, хвиля паніки і вимог заборонити препарати на основі гліфосату прокотилася по багатьох країнах. В ЄС не вщухають дебати з приводу того, чи варто забороняти даний препарат, фермери з вердиктом парламенту не згодні. У світі на даний момент гліфосат заборонили п'ять країн: Бельгія, Нідерланди, Аргентина, Шрі-Ланка і Мальта. Тепер до цього списку приєднаються все країни ЄС, а можливо і весь світ.

На даний момент пестициди на основі гліфосату щільно увійшли в систему землеробства більшості фермерів не тільки України, а й усього світу. Це один з наймасовіших гербіцидів за обсягами продажів. Гліфосат є гербіцидом суцільної дії, який дозволяє аграрію практично повністю очистити поле від будь-якої рослинності перед посівом основної культури. Також він застосовується для десикації (досушування) деяких культур. Але в світі його популярність посилюється завдяки генно-модифікованим культурам, які стійкі до даного типу гербіцидів, що дає аграрію більший простір для маневру при захисті рослин від бур'янів, а також додаткову економію на засобах захисту рослин та паливно мастильних матеріалів через значно меншу кратність обробок.

До чого це призведе?

Заборона гліфосату вдарить не тільки по компаніям, які його реалізували, а й за рівнем продажів ГМО-насіння сої, стійких до гліфосату. Також заборона спричинить за собою зменшення врожайності багатьох культур, а крім того збільшить пестицидне навантаження на ґрунт, адже гліфосат потрібно буде замінити іншими препаратами. (Для різних культур різна система захисту і різні препарати будуть замінювати гліфосат, тим більше в різних країнах зареєстровані різні препарати, і то, що є в США не обов'язково є у нас або в Бразилії, так що це дуже індивідуально. Для ГМО-сої гліфосат незамінний). Крім того, це спричинить за собою необхідність у збільшенні кількості обробок ґрунту, що призведе до погіршення родючості через ерозію. Також збільшиться собівартість продукції, ціна на яку і без того перебуває на досить низькому рівні, що спричинить за собою зменшення доходів фермерів.

Буде завдано чималих збитків заводам, що виробляють цей пестицид, особливо це торкнеться підприємств Китаю, які є найбільшими в світі постачальниками даного продукту. Але не залишаться в стороні підприємства США і ЄС, на чиїх територіях також зосереджені заводи, що випускають цей гербіцид. (Бельгія, Німеччина, Швейцарія)

Шукай кому вигідно

В першу чергу така ситуація вигідна компаніям, які не мають в своєму портфелі препаратів на основі гліфосату і ГМО-насіння, стійких до нього, але таких компаній не так вже і багато, наприклад, американська корпорація FMC. Також на тлі заборони гліфосату активізувалися політики, які на цій темі вирішили підняти собі голосів на майбутніх виборах. (В ЄС, у нас до цього поки не додумалися). Можливо від цього покращиться здоров'я населення, але це ще не доведено, дослідження все ще йдуть, і, в кінцевому підсумку, ще не відомо, хто виявиться прав.

Досліджень було проведено безліч, все суперечать один одному: одні вчені заявляють, що шкоди від гліфосату немає, інші ж навпаки заявляють про його шкоду. Такі розбіжність в результатах досліджень ставлять під сумнів неупередженість дослідників, в ЄС заявляють, що компанія Monsanto втручається в хід цих досліджень, тому на даний момент однозначної відповіді про шкідливість гліфосату немає.

Доля гліфосату в Україні

Чи можливо таке, що гліфосат заборонять в Україні? Звичайно можливо, особливо якщо ми вступимо до Європейського союзу, тоді ми будемо зобов'язані відмовитися від цього препарату. Але до вступу в ЄС, швидше за все, доля гліфосату буде вирішена позитивно, також, як і неонікотиноїдів, які заборонені в ЄС, але активно використовуються в Україні, або ацетохлору, який заборонений навіть у сусідній Росії, але у нас є одним з наймасовіших гербіцидів. Чи позначиться заборона гліфосату в ЄС на українських фермерах? Швидше за все так, якщо країни ЄС заборонять імпорт продукції, що містить гліфосат, то українському аграрію, націлений на європейський ринок, волею-неволею доведеться відмовитися від його використання, або шукати інші ринки збуту, а це час і гроші. Схожий приклад був з поставками черешні до Франції, яка заборонила імпорт цієї плодової культури, якщо в ній буде міститися диметоат.

Йдеться про вирощування абсолютно всіх культур, так як цей препарат входить в усі системи захисту основних польових культур, садових дерев (для обробки міжрядь), а також овочевих культур. Замінити гліфосат можна або збільшенням кількості обробок ґрунту, або застосовуючи ґрунтові (ацетохлор, прометрин, s-метолахлор і інші) і страхові гербіциди, дозволені для застосування на кожній культурі (їх дуже багато, перераховувати не буду).

Питання з гліфосатом є досить актуальним і нашим регуляційних службам слід уважно спостерігати за ситуацією, яка розвивається в світі, а також стежити за всіма дослідженнями, які проводяться над цим продуктом, і в разі якщо вина гліфосату буде-таки доведена і він буде визнаний канцерогенним, то його слід негайно заборонити в Україні, не дивлячись на ті втрати, які це спричинить за собою. Вони будуть в будь-якому випадку менше ніж загроза здоров'ю цілої нації.
Владимир 61
 
Сообщений: 4094
Зарегистрирован: 05 янв 2017, 18:16

Re: озеленение участка

Сообщение beguk » 05 апр 2018, 22:58

Для улучшения роста травы и цветов регулярно удобряю с помощью средства "Биохим-сервис Байкал ЭМ-1-У" https://rozetka.com.ua/regulyatori-rost ... /c4634105/ трава растет густо и имеет сильные корни ,цветы меньше болеют и хорошо цветут
Изображение
beguk
 
Сообщений: 1
Зарегистрирован: 05 апр 2018, 22:14

Реанимация испорченного газона

Сообщение Світ Рослин » 07 май 2018, 13:53

Простые действия для реанимации самых запущенных газонов!
Подсев, ремонт и другие мероприятия для успешного возрождения красоты и свежести газонной травы

Изображение

Читать подробнее >>
Аватар пользователя
Світ Рослин
 
Сообщений: 17
Зарегистрирован: 20 дек 2016, 15:17
Откуда: г.Чернигов

След.

Вернуться в Наш сад

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2