Ах грибочки

Ах грибочки

Сообщение Владимир 61 » 02 авг 2018, 18:34

Грибний смак літа або смак літа- грибний
Коли ти фанатка білих грибів і на обід опинилась вдома.
Або коли ти бачиш бабулічок або дітей коло метро і не можеш втриматись.. і от в тебе то кіло диких грушок в руках, то мушля з Куби. Може того, що в дитинстві ми самі з сестрою що тільки не продавали, починаючи від м‘яти зі ставку і аличі з лісу, закінчуючи пельмешами, огірками, квітами.
Так у мене і опинилось півкіло біленьких. Найсмачніше, що можна з них придумати - це засмажити на великому вогні на вершковому маслі до золотистої хрусткої скоринки і не втрачаючи сік і страшенно приємний грибний аромат всередині. Але сьогодні була інша історія, чи то в мене були лиш вершки, а не було масла, чи то схотілось дуже літнього смаку.
Сьогодні був салат з хрусткими чіпсинками грибними з грибами у вершковому соусі зі шпинатом і молодою цибулею.
Основа: соковита зелень, в мене сьогодні салат, шпинат, зелений базилік, трохи кінзи не втрималась поклала, але інколи не варто нею перебивати ніжні смаки. Солодкущий соковитий домашній помідор чорний принц, наш виноград з теплиць (це анріал смакота від батьків Kudrytska Lubov взагалі). Гриби десь грам 180-200 умовно розділила на три частини: одна на грибні чіпсики, дві підсмажуємо, одну з них просто додаєм в салат (вони дадуть яскравий грибний смак), а до іншої додаєм вершки, шпинат, молоду цибулю, чорний перець (ця частина слугуватиме своєрідною заправкою). Все додаєм до салатної основи. У Вас мега-грибний теплий салат. Ароматний дуууже. Думаю, до нього пасував би келих білого просекко ☺️
Смакуйте літо!
Взято з

https://www.facebook.com/groups/1547935 ... p_activity
Владимир 61
 
Сообщений: 5018
Зарегистрирован: 05 янв 2017, 18:16

Вернуться в Оригинальные рецепты

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 8

cron