Хочу завести кур

Куры, гуси, утки и другие...

Re: Хочу завести кур

Сообщение Владимир 61 » 16 ноя 2018, 15:15

Olexandr Duda
50 хв.
Передамо в добрі руки (безкоштовно) відходи очистки амаранту (недозріле насіння амаранту, частинки волоті, насіння бур'янів). Можна використовувати в якості підстилки (особливо перепілкам), на корм рибам, у вермікультурі. Самовивіз, м. Дніпро.

Взято з

https://www.facebook.com/groups/2133701 ... p_activity
Владимир 61
 
Сообщений: 5018
Зарегистрирован: 05 янв 2017, 18:16

Re: Хочу завести кур

Сообщение Владимир 61 » 28 ноя 2018, 16:19

Darya Samsonova
Адміністратор · 16 год
Витграсс для кур.
Зимой прекращается куриный праздник поедания травы.
Но мы в состоянии продлить им эту радость. Прорастить пшеницу, или овёс сами, и угостить птичек.
Доказано, птицы, регулярно получающие пророщенную пшеницу в рационе, становятся здоровее и крепче изнутри и снаружи. Для кур-несушек это является настоящей панацеей. После употребления особенных зерен в пищу, значительно повышается яйценоскость пернатых.
Рецепт проращивания прост:
Откиньте промытые зерна в посуду и залейте для набухания чистой питьевой водой. Приблизительно через 8 часов, когда зерна набухнут, промойте их проточной водой, слейте всю воду, разложите зерна в посуде, накройте влажной марлей, сложенной в несколько слоев, и оставьте прорастать при комнатной температуре (около 20°C).
Здоровья и множества яиц вам, друзья!)))

Взято из

https://www.facebook.com/groups/3806315 ... ame_change
Владимир 61
 
Сообщений: 5018
Зарегистрирован: 05 янв 2017, 18:16

Re: Хочу завести кур

Сообщение Владимир 61 » 28 янв 2019, 19:46

Безкоштовна їжа для птиці, а може і для гурманів...


"Конечно можно кормить птицу - только личинки медленно растут, от 2 до 5 месяцев до взрослого жука.. разве что, если зимой начать растить, то уже подрастут к весне к цыплятам.. Главное что если и удерут на улицу то скорее всего не перезимуют - вымерзнут на морозе. Но был бы интересный эксперимент если ими заселить просто компостную кучу -- как они ее сожрут за лето например и как можно подкармливать птицу будет. Пока их разводят на больших фабриках в помещении китайцы на продажу - и даже продают их консервы в маленьких баночках их можно купить и в зоомагазинах в Киеве даже. Про содержание на улице еще никто не упоминал!"

( Віктор Фурсов)


https://www.facebook.com/groups/1922095 ... p_activity
Владимир 61
 
Сообщений: 5018
Зарегистрирован: 05 янв 2017, 18:16

Re: Хочу завести кур

Сообщение iks » 09 фев 2019, 14:23

Куры Ломан Вайт
скажите пожалуйста
1) они воняют сильно? можно на балконе завести одну?
2) если кур штук 5 вывезти на природу погулять в поле. они уберут от машины или будут рядом?
3) Какой мороз выдерживают?
iks
 
Сообщений: 1
Зарегистрирован: 09 фев 2019, 14:18

Re: Хочу завести кур

Сообщение Владимир 61 » 10 фев 2019, 23:41

Владимир 61
 
Сообщений: 5018
Зарегистрирован: 05 янв 2017, 18:16

Re: Хочу завести кур

Сообщение Владимир 61 » 14 апр 2019, 12:46

Готовим корм для птиц

https://www.youtube.com/watch?v=-9KIDAiX43c
Владимир 61
 
Сообщений: 5018
Зарегистрирован: 05 янв 2017, 18:16

Re: Хочу завести кур

Сообщение Владимир 61 » 02 окт 2019, 18:48

Хелфі Енімал Лайф
3 год
Кокцидіоз у птахівництві
Кокцидіоз, або еймеріоз є однією з найбільш поширених протозойних хвороб у птахівництві, яку викликають одноклітинні найпростіші роду Eimeria. Серед домашньої птиці на кокцидіоз хворіють кури, індики, качки та гуси.
Поширення хвороби
Захворювання на кокцидіоз трапляється у всіх країнах та кліматичних зонах. У домогосподарствах спалахи хвороби частіше відмічаються сезонно у весняно-літній період, коли завозиться сприятливий молодняк. На промислових птахофабриках захворювання може спостерігатися протягом усього року. Джерелом збудників є хворі та перехворілі курчата і доросла птиця. Зараження проходить аліментарним шляхом і може відбуватися як під час вигулу на забруднених ооцистами майданчиках, так і через забруднені корми, воду, підстилку та предмети догляду. Хоча в ґрунті та на підстилці ооцисти можуть зберігатися лише до одного тижня, цього буває достатньо для перенесення збудника до іншого приміщення або до сприятливого поголів’я.

Поширенню хвороби значно сприяє скупчене утримання птиці, вологість та погані гігієнічні умови у пташниках, неповноцінна та незбалансована годівля молодняку, а також помилки у технології вирощування. На птахопідприємствах, на яких хвороба реєструється вперше, зазвичай відмічають її важчий перебіг, який ще інколи називають «синдромом кокцидіозу нового пташника». Через чутливість до температури та потребу у вологому середовищі загроза розвитку кокцидіозу, особливо у домогосподарствах, знижується в спекотну суху погоду та зростає у прохолодну і вологу.

Кокцидіозом хворіє птиця, зокрема, кури всіх порід. До захворювання найбільш чутливими є молодняк у віці 2–6 тижнів. Тож обробка молодняку протикокцидіозними препаратами повинна припадати саме на початок цього періоду. Новонароджені курчата зазвичай слабо чутливі до інвазії через недостатню активність хімотрипсину та жовточних солей у кишечнику, які необхідні для руйнування оболонки ооцисти та початку захворювання.

До кокцидіозу швидко розвивається нестерильний специфічний імунітет, який захищає птицю від повторного захворювання. Однак слід відмітити, що в результаті перехворювання кокцидіозом, який викликають паразити одного виду, птиця залишається чутливою до інших збудників цієї хвороби. Окрім цього, після захворювання, птиця, яка одужала, залишається носієм кокцидій більш ніж сім місяців, і представляє загрозу для нового чутливого поголів’я.
agro-business.com.ua

взято з
https://www.facebook.com/groups/1128985 ... p_activity
Владимир 61
 
Сообщений: 5018
Зарегистрирован: 05 янв 2017, 18:16

Re: Хочу завести кур

Сообщение Владимир 61 » 14 июн 2020, 23:54

Добрий вечір! Підкажіть. У курей завелися блохи, чим їх пробрискати чи може щє є варіанти?


Андрій Коваленко Найкраще: зробити генеральне прибирання в приміщенні, повигортати весь непотріб, стару підстилку, солому із гнізд, повичищати (повискоблювати) сідала та гнізда, побілити стіни, курей вночі, коли посідають, пообсипати пудрою. На вигулі насипати попелу, а ще краще попелу з піском - кури самі полізуть туди купатися. А ще я помітив одну закономірність щодо пухопероїда. Він обгризає перо не в усіх курей, а в якоїсь окремої частини. І це, судячи зі спостережень не перший сезон, передається генетично, можливо, як у певних людей з певною групою крові: одних заїдають комарі, інших ні. Була колись курка, одна на все стадо з трояндоподібним гребенем, десь із середини зими майже повністю зад і спина були обгризені пухопероїдом. В наступних поколіннях кури, в яких був трояндоподібний гребінь, всі 100% вражалися пухопероїдом, + деякі з листовидним гребенем, але явні нащадки цієї курки, теж. Прибрав цих курей на холодець, то надалі проблем з пухопероїдом не було, аж поки не вирішив оновити кров із чужих півнів. Аналогічна історія.

Взято з

https://www.facebook.com/groups/domashn ... ent_follow
Владимир 61
 
Сообщений: 5018
Зарегистрирован: 05 янв 2017, 18:16

Re: Хочу завести кур

Сообщение Alik80 » 26 июн 2020, 18:42

Вроде они сами от них избавляются
Аватар пользователя
Alik80
 
Сообщений: 123
Зарегистрирован: 06 сен 2017, 13:58

-

Сообщение MichaelBEF » 28 ноя 2020, 18:21

Уже давно, хочу "подружиться" с лабрадором. И сейчас появилась возможность, условия и время для него. Нужен щенок, со всеми документами и прививками.

Главный вопрос. Откуда лучше брать щенка? Из питомника или у людей?

Сейчас в Уренгое, могу сьездить в ближайшие города за щенком.

Спасибо за внимание. 8 932 61 84 100 Андрей. звоните, если есть информация
MichaelBEF
 
Сообщений: 11
Зарегистрирован: 26 окт 2020, 04:35
Откуда: Sweden

Пред.След.

Вернуться в Птицы

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 7

cron