Маленькие идеи для сада

Выращивание овощей

Re: Маленькие идеи для сада

Сообщение Владимир 61 » 30 окт 2017, 12:39

Нам самим решать, кто их этих существ будет жить, а кого следует уничтожить, слишком самонадеянно. Несмотря на то, что предложены некоторые способы контроля, главная цель данной главы – объяснить, что человек может найти у себя в вермиконтейнере. Не пугайтесь того, что вы там обнаружите. Информированность устранит ваш страх. Вы даже возможно захотите узнать больше о тех существах, которых вы когда-то давили при обнаружении.
Лучше Прадо может быть только ... новый Прадо! (c) Gench. Заботу об экологии начни со своего дома"


Ни в коей мере не претендую на авторство научных выкладок, но я за здоровый образ жизни и улучшить качество жизни мы можем лишь сотрудничая с природой, а не борясь с её проявлениями - Вам решать кто победит - я для себя давно решил.

Предлагаю Вашему вниманию ещё одну идею замечательной пані Олени.

"Доброго дня всім! Чесно кажучи я не сподівалася що мій досвід сприймуть за рекламу! Я біолог і тому рекомендація була для тих, хто має великі площі землі. Для тих хто не має грошей купувати вже готові речі: Рецепт як зробити фітоспори самому (провірено часом - діє)
Беремо стару бочку вистиляємо пакетом (продаються готові як мішки) на дно сухого сіна, або соломи, що є, до половини , 2 відра свіжого гною - любого, костної муки (є в магазині-доречі це і є Вам той самий молібден і бор), 0.5л. баночку меду розколотити в 2 літрах сиворотки. І весь інший простір до верху бочки долити водою. Повинно як мінімум 2 тиждні в теплому (не на сонці) місці перебродити. Я користуюсь цим рецептом багато років і хочу зауважити, що це є і всі мікроелементи для росту всіх рослин і від болячок дуже добре! Але поливати після дощу, або поливу розвівши 1літр сировини на 10 літрів води. Для лікування землі від болячок оприскувати землю процідивши. Самого часнику саджу на 15 сот. Розділяю часник по сортам і саджу їх окремими ланками. Той часник який на стрілку(маточник) повинен бути ідеальним по всім показникам інакше оновленого часнику не ждіть! Яке коріння, таке й насіння! В кожну борозну кладу : перепрівший гній, попіл ( без фанатизму), якби притрушуючи сіллю, косну муку (якщо немає муки - замінить любе пір'я). Зубки замочені перед посадкою на 2 год в фітоспорах, а витягши обтрушені попелом, а потім тикаємо в ручну. І ще, ті хто має великі плантації часнику замініть хімію на домашні фітоспори, якісний і довголежачий , здоровий часник гарантую! Добрих Вам урожаїв!"
Владимир 61
 
Сообщений: 5018
Зарегистрирован: 05 янв 2017, 18:16

Re: Маленькие идеи для сада

Сообщение Владимир 61 » 25 май 2019, 16:05

РЕЦЕПТ ВІД ВСІХ ХВОРОБ ОГІРКІВ. ЗНАТИ Б РАНІШЕ …


Цей рецепт врятує ваші огірки від всіх хвороб!

Рецепт хоча і дуже простий, проте неймовірно ефективний.

Потрібно всього лише зробити ось що:

Після появи сходів у фазі 3-4 листочків огірки потрібно обробити наступним складом: у відро води додати 30 крапель йоду, 20 г господарського мила і літр молока.

Обприскування таким складом можна проводити приблизно через кожні 10 днів: 14 червня, 26 червня, 7 липня, 19 червня, 1, 11, 25 серпня і 7 вересня.

Охороняє від всіх захворювань
Владимир 61
 
Сообщений: 5018
Зарегистрирован: 05 янв 2017, 18:16

Re: Маленькие идеи для сада

Сообщение nazar123 » 28 май 2019, 12:12

Возможно вы уже подумывали построить на участке теплицу своими руками из поликарбоната. Хотелось бы просто проконсультироваться по поводу того на сколько данная идея осуществима, есть кто уже возводил такие конструкции своими руками? Что скажете?
Изображение
nazar123
 
Сообщений: 21
Зарегистрирован: 17 май 2016, 14:15

Пред.

Вернуться в Овощи

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 6

cron