борьба с сорняком

борьба с сорняком

Сообщение Владислав » 06 май 2015, 07:54

Коллеги, замаялся с одуванчиками. Пробовал просто их срывать, выкапывал с корнями. Бесполезно, плодятся со страшной силой. Посоветуйте действенный вариант борьбы. Благодарю.
Владислав
 
Сообщений: 4
Зарегистрирован: 06 май 2015, 07:47

Re: борьба с сорняком

Сообщение leshik » 21 июн 2015, 18:12

посади табак. вокруг него травы не будет не какой.
leshik
 
Сообщений: 4
Зарегистрирован: 21 июн 2015, 15:36

Re: борьба с сорняком

Сообщение Bdt » 23 мар 2016, 22:17

Возле табака хоть что то расти будет потом?
Bdt
 
Сообщений: 9
Зарегистрирован: 23 мар 2016, 22:14

Re: борьба с сорняком

Сообщение Владимир 61 » 16 фев 2017, 14:59

Если накрыть чёрным агроволокном - будет королевский салат, если накрыть чёрной плёнкой и для порядка полить кислотой щавелевой, уксусной, ортофосфорной - вымрет всё и почва подкислится - при разбавлении кислоты посуда только пластиковая, средства защиты - перчатки, маска, респиратор обязательны.
Вдыхание уксусной кислоты опасно для лёгких, щавелевую - не вздумайте пробовать на язык - будет ожог!Ортофосфорная, она же паяльная, даёт фосфор в почву - полезно для развития корневой. Концентрация от 1г на литр до 30г на литр.
Кислоту жидкую вливают шприцем в ведро с водой.
Капля кислоты на одежде делает дыру, на теле рану - осторожно.
Владимир 61
 
Сообщений: 5018
Зарегистрирован: 05 янв 2017, 18:16

Re: борьба с сорняком

Сообщение Soniq » 25 фев 2017, 17:14

а мы просто их вырываем, никак не боремся, ничего не действует
Аватар пользователя
Soniq
 
Сообщений: 23
Зарегистрирован: 17 окт 2016, 01:05

Re: борьба с сорняком

Сообщение АнатолийПопов » 26 фев 2017, 14:38

так я вам хочу сказать, что 90 % населения так делает или вырывает или косит
наиболее экономный вариант
Аватар пользователя
АнатолийПопов
 
Сообщений: 20
Зарегистрирован: 14 окт 2016, 23:35

Re: борьба с сорняком

Сообщение Vendi » 09 июн 2017, 13:54

Помогите и мне советом, в названии растений я полный ноль. в прошлом году посеяли газон, в этом году вместе с травкой какой то сорняк вылез,невысокий но с колючками , корень у него глубокий. Хотелось что бы детки по травке бегали голыми ножками, но теперь по колючкам (((
Vendi
 
Сообщений: 18
Зарегистрирован: 09 июн 2017, 13:33

Re: борьба с сорняком

Сообщение Владимир 61 » 09 июн 2017, 18:53

Название малое значение имеет - бодяк или расторопша - Вам главное избавиться от него. Есть смешной способ подрезать корень у земли и посыпать срез обычной солью, любой кислотой например уксусной. Ковырять трубкой каждый сорняк, чтобы достать корень Вы вряд ли будете.
Владимир 61
 
Сообщений: 5018
Зарегистрирован: 05 янв 2017, 18:16

Re: борьба с сорняком

Сообщение Владимир 61 » 15 янв 2018, 14:02

В Україні більшість гербіцидів суцільної дії створені на основі гліфосату. В Європі від цього елемента відмовляються через його карціогенність (є причиною раку)Думаю для форумчан буде цікава інформація про це http://agravery.com/uk/posts/author/...z-togo-ukraini



Над гліфосатом нависає загроза заборони у всьому світі. 23 жовтня 2017 року Європарламент проголосував за те, щоб до 2022 року даний пестицид заборонили в ЄС. Ще в 2015 році його визнали в США «умовно канцерогенним», або препаратом, який можливо викликає рак. І нехай остаточного рішення вчені ніяк дати не можуть, хвиля паніки і вимог заборонити препарати на основі гліфосату прокотилася по багатьох країнах. В ЄС не вщухають дебати з приводу того, чи варто забороняти даний препарат, фермери з вердиктом парламенту не згодні. У світі на даний момент гліфосат заборонили п'ять країн: Бельгія, Нідерланди, Аргентина, Шрі-Ланка і Мальта. Тепер до цього списку приєднаються все країни ЄС, а можливо і весь світ.

На даний момент пестициди на основі гліфосату щільно увійшли в систему землеробства більшості фермерів не тільки України, а й усього світу. Це один з наймасовіших гербіцидів за обсягами продажів. Гліфосат є гербіцидом суцільної дії, який дозволяє аграрію практично повністю очистити поле від будь-якої рослинності перед посівом основної культури. Також він застосовується для десикації (досушування) деяких культур. Але в світі його популярність посилюється завдяки генно-модифікованим культурам, які стійкі до даного типу гербіцидів, що дає аграрію більший простір для маневру при захисті рослин від бур'янів, а також додаткову економію на засобах захисту рослин та паливно мастильних матеріалів через значно меншу кратність обробок.

До чого це призведе?

Заборона гліфосату вдарить не тільки по компаніям, які його реалізували, а й за рівнем продажів ГМО-насіння сої, стійких до гліфосату. Також заборона спричинить за собою зменшення врожайності багатьох культур, а крім того збільшить пестицидне навантаження на ґрунт, адже гліфосат потрібно буде замінити іншими препаратами. (Для різних культур різна система захисту і різні препарати будуть замінювати гліфосат, тим більше в різних країнах зареєстровані різні препарати, і то, що є в США не обов'язково є у нас або в Бразилії, так що це дуже індивідуально. Для ГМО-сої гліфосат незамінний). Крім того, це спричинить за собою необхідність у збільшенні кількості обробок ґрунту, що призведе до погіршення родючості через ерозію. Також збільшиться собівартість продукції, ціна на яку і без того перебуває на досить низькому рівні, що спричинить за собою зменшення доходів фермерів.

Буде завдано чималих збитків заводам, що виробляють цей пестицид, особливо це торкнеться підприємств Китаю, які є найбільшими в світі постачальниками даного продукту. Але не залишаться в стороні підприємства США і ЄС, на чиїх територіях також зосереджені заводи, що випускають цей гербіцид. (Бельгія, Німеччина, Швейцарія)

Шукай кому вигідно

В першу чергу така ситуація вигідна компаніям, які не мають в своєму портфелі препаратів на основі гліфосату і ГМО-насіння, стійких до нього, але таких компаній не так вже і багато, наприклад, американська корпорація FMC. Також на тлі заборони гліфосату активізувалися політики, які на цій темі вирішили підняти собі голосів на майбутніх виборах. (В ЄС, у нас до цього поки не додумалися). Можливо від цього покращиться здоров'я населення, але це ще не доведено, дослідження все ще йдуть, і, в кінцевому підсумку, ще не відомо, хто виявиться прав.

Досліджень було проведено безліч, все суперечать один одному: одні вчені заявляють, що шкоди від гліфосату немає, інші ж навпаки заявляють про його шкоду. Такі розбіжність в результатах досліджень ставлять під сумнів неупередженість дослідників, в ЄС заявляють, що компанія Monsanto втручається в хід цих досліджень, тому на даний момент однозначної відповіді про шкідливість гліфосату немає.

Доля гліфосату в Україні

Чи можливо таке, що гліфосат заборонять в Україні? Звичайно можливо, особливо якщо ми вступимо до Європейського союзу, тоді ми будемо зобов'язані відмовитися від цього препарату. Але до вступу в ЄС, швидше за все, доля гліфосату буде вирішена позитивно, також, як і неонікотиноїдів, які заборонені в ЄС, але активно використовуються в Україні, або ацетохлору, який заборонений навіть у сусідній Росії, але у нас є одним з наймасовіших гербіцидів. Чи позначиться заборона гліфосату в ЄС на українських фермерах? Швидше за все так, якщо країни ЄС заборонять імпорт продукції, що містить гліфосат, то українському аграрію, націлений на європейський ринок, волею-неволею доведеться відмовитися від його використання, або шукати інші ринки збуту, а це час і гроші. Схожий приклад був з поставками черешні до Франції, яка заборонила імпорт цієї плодової культури, якщо в ній буде міститися диметоат.

Йдеться про вирощування абсолютно всіх культур, так як цей препарат входить в усі системи захисту основних польових культур, садових дерев (для обробки міжрядь), а також овочевих культур. Замінити гліфосат можна або збільшенням кількості обробок ґрунту, або застосовуючи ґрунтові (ацетохлор, прометрин, s-метолахлор і інші) і страхові гербіциди, дозволені для застосування на кожній культурі (їх дуже багато, перераховувати не буду).

Питання з гліфосатом є досить актуальним і нашим регуляційних службам слід уважно спостерігати за ситуацією, яка розвивається в світі, а також стежити за всіма дослідженнями, які проводяться над цим продуктом, і в разі якщо вина гліфосату буде-таки доведена і він буде визнаний канцерогенним, то його слід негайно заборонити в Україні, не дивлячись на ті втрати, які це спричинить за собою. Вони будуть в будь-якому випадку менше ніж загроза здоров'ю цілої нації.
Владимир 61
 
Сообщений: 5018
Зарегистрирован: 05 янв 2017, 18:16

Re: борьба с сорняком

Сообщение Владимир 61 » 15 июн 2018, 16:33

Один огородник - вечная ему память, проблему сорняков видел по - своему.

https://www.youtube.com/watch?v=OUYiARA0O5k
Владимир 61
 
Сообщений: 5018
Зарегистрирован: 05 янв 2017, 18:16

След.

Вернуться в Советы новичкам

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

cron