Помидоры на цепи

Выращивание овощей

Помидоры на цепи

Сообщение tantina » 17 июн 2018, 09:00

Добрый день уважаемые форумчане.
Рад быть полезным и я.

Предлагаю вашему вниманию мой метод подвязки помидор:

Изображение

https://www.youtube.com/watch?v=uraxuD2jU3w
Также предлагаю вам подписаться на наш канал
https://www.youtube.com/channel/UCXHl0BmENKlJRXmqt9e0PkA?sub_confirmation=1
где мы делимся нашим опытом в делах хозяйских.
tantina
 
Сообщений: 1
Зарегистрирован: 17 июн 2018, 08:54

Re: Помидоры на цепи

Сообщение Alik80 » 03 авг 2018, 11:13

Интересно :D
Аватар пользователя
Alik80
 
Сообщений: 123
Зарегистрирован: 06 сен 2017, 13:58

Re: Помидоры на цепи

Сообщение Valeriy21 » 02 мар 2019, 18:30

да в принципе то и обычной веревки хватает, цепь все таки денег стоит побольше
в поисках ответа, натолкнешься на вопросы
Аватар пользователя
Valeriy21
 
Сообщений: 5
Зарегистрирован: 02 мар 2019, 18:24
Откуда: Киев

Re: Помидоры на цепи

Сообщение $adovnica » 03 мар 2019, 13:52

я подвязываю обычной веревкой и хорошо
Аватар пользователя
$adovnica
 
Сообщений: 12
Зарегистрирован: 03 мар 2019, 13:46
Откуда: Украина

Re: Помидоры на цепи

Сообщение lapa19 » 09 мар 2019, 05:40

Я несколько лет подряд выращиваю у себя на дачном участке высокорослые и довольно таки урожайные томаты сорта Апельсин https://sovusadba.ru/ogorod/pomidory/tomat-sorta-apelsin.html . На счет подвязки никогда особо не заморачивалась. Просто по мере формирования и созревания помидор кусты подвязываю самой обычной веревкой.
lapa19
 
Сообщений: 3
Зарегистрирован: 28 фев 2019, 22:29

Re: Помидоры на цепи

Сообщение Владимир 61 » 26 мар 2019, 10:53

ТОМАТИ БІЛЯ ХАТИ: технології підвищеня врожайності томатів






Через 3-4 дні після висаджування томатів їх підв’язують до шпалерного дроту так, щоб нижній кінець шпагату знаходився над першим-другим листком.
Томати слід підв’язувати петлею, що ковзає і легко переміщується. Шпагат не повинен перетягувати рослину.
У процесі догляду один раз на тиждень рослини підкручують, обводячи шпагат навколо головного стебла. Між кожним обертом шпагату має розміщуватися 1-2 міжвузля.
Слабке натягнення шпагату призводить до осідання рослини, жорстке може висмикнути її з ґрунту.
Підв’язування стебел забезпечує доступ свіжого повітря до рослини, розподіляє навантаження на основний стовбур.
Вільний простір сприяє провітрюванню і, відповідно, запиленню квітів, а велика кількість сонячного світла впливає на плодоутворення і своєчасне дозрівання овочів.
Правильне підв’язування, відсутність листя і зайвих пагонів дають змогу своєчасно обробляти ґрунт теплиці, акуратно вносити добрива і поливати, що досить позитивно впливає на врожайність рослин.

Взято з

https://agroday.com.ua/2019/03/26/tomat ... i-tomativ/
Владимир 61
 
Сообщений: 5018
Зарегистрирован: 05 янв 2017, 18:16

Re: Помидоры на цепи

Сообщение Владимир 61 » 28 мар 2019, 16:47

Изображение
Владимир 61
 
Сообщений: 5018
Зарегистрирован: 05 янв 2017, 18:16

Re: Помидоры на цепи

Сообщение Владимир 61 » 05 апр 2019, 12:58

– НІКОЛИ НЕ РОБИ ЦЬОГО З РОЗСАДОЮ ПЕРЦЮ ТА ПОМІДОР, А МАЙ ЗАВЖДИ В ХОЛОДИЛЬНИКУ ДРІЖДЖІ, -ЗАВЖДИ НАКАЗУВАЛА БАБУСЯ. ВЖЕ 10 РОКІВ РОБЛЮ ЯК ВОНА ВЧИЛА І МОЄМУ ВРОЖАЮ НАВІТЬ МАМА ДИВУЄТЬСЯ!
– Ніколи не роби цього з розсадою перцю та помідор, а май завжди в холодильнику дріжджі, -завжди наказувала бабуся. Вже 10 років роблю як вона вчила і моєму врожаю навіть мама дивується!

Всі рослини потребують періодичного підживлення та удобрення ґрунту. Наявність у ґрунті потрібної кількості поживних, життєво необхідних рослинам речовин – запорука гарного росту, рясного цвітіння і плодоношення, а також успішної зимівлі.

Як правило, добрива вносять за певною схемою і потребами конкретного сорту рослини. Своєчасне підживлення грунту допомагає протистояти патогенним бактеріям, інфекціям, вибудовувати власний надійний та ефективний захист від шкідників.

Для контейнерної і ґрунтової розсади особливо ефективні напіврідкі і рідкі добрива. Їх різновидом, який сьогодні дуже популярний, є дріжджове підживлення, що дозволяє пришвидшити бродіння і процеси грунтової ферментації.

Дріжджове підживлення

Дріжджі є одноклітинними грибами, потужними стимуляторами ґрунтоутворення. Вони мають величезну життєву силу і добре пристосовуються до змін навколишнього середовища.

Дріжджі – унікальний продукт, що містить безліч біологічно активних речовин (амінокислот, фітогормонів, мінеральних компонентів – калію і азоту, органічного заліза, вітамінів групи B), високоефективне добриво, яке підживлює грунт. Дріжджі забезпечують природну переробку органічних речовин, стимулюючи анаеробну грунтову мікрофлору (корисні бактерії). Просто кажучи, дріжджі працюють забезпечуючи пролонгований комплексний ефект, і в цьому їх головна відмінність від інших видів мінеральних добрив.

Дріжджові підживлення – метод удобрення, витіснений новомодними синтетичними засобами, які пропонує хімічна промисловість.

Переваги підживлення дріжджами:

підвищення витривалості рослини навіть у несприятливих умовах, при недостачі освітлення;

швидка вегетація рослин;

інтенсивне нарощування об’єму кореневої системи;

зміцнення імунітету рослин, концентрація вітамінів і мікроелементів у плодах;

стимулювання росту розсади.

Використання дріжджового підживлення найкорисніше для плодових овочевих культур, таких як:

огірки ранніх сортів;

томати;

кабачки і патисони;

квасоля;

болгарський перець.

Дріжджове підживлення корисне як в теплицях, так і у відкритому грунті.

Приготування підживлення на основі дріжджів

Як основу можна використовувати як сухі, так і звичайні дріжджі. Живильну суміш також готують на основі хлібних сухарів, квасній гущі домашнього приготування, пшеничних зернах, свіжих або сушених шишок хмелю.

Універсальний рецепт підживлення – розведення живих дріжджів теплою водою в пропорції 1:10.Через кілька годин, коли активність дріжджів досягне максимуму, суміш розводять ще раз. Пропорція 1:5 добре підходить для болгарського перцю і для більшості овочів.

Ще один спосіб: 100 г дріжджів розводять в 10 л води з температурою 30–35 º C. Для активації грибків необхідно додати трішки (близько 2 ст. л.) цукру. Час активації залежить від якості дріжджів і температури навколишнього середовища. Ємність з сумішшю можна укутати або в безвітряний день виставити на відкрите сонце.

Через кілька годин на поверхні суміші утворюється піна – це бульбашки газу, які виділяють дріжджові гриби. Закваску розводять водою в пропорції 1:5. Для розсади томатів дуже корисно додати посічену свіжу кропиву і пару лопат просіяного деревного попелу.

Суміш вносять під кожен кущик, намагаючись її використати повністю.

Взято з

https://ukrainians.today/nikoly-ne-roby ... dO2s1To7bI
Владимир 61
 
Сообщений: 5018
Зарегистрирован: 05 янв 2017, 18:16

Re: Помидоры на цепи

Сообщение Владимир 61 » 24 июл 2022, 08:36

Zenon Sych написав. Помідори та його вороги... Недаремно кажуть "хто вдосвіта стає, тому Бог дає"... Сьогодні раненько ми застали Бавовникову совку (Helicoverpa armigera Hb.) на місці "злочину": вона відкладала яйця на плоди помідора... Для нас це "злочин", а для ПРИРОДИ - вкрай необхідна потреба розмноження... Зазвичай, вона є нічним метеликом і усі природні потреби продовження роду проводить вночі, а тут вона трішки забарилася і перенесла процес на ранок... Видове різноманіття совок в Україні дуже велике... Деякі ентомологи показують агрономам понад 600 видів совок!... Серед них є багато таких, які знижують економічні показники агрономічної праці під час вирощування усіх сільськогосподарських культур (!!!)...
Владимир 61
 
Сообщений: 5018
Зарегистрирован: 05 янв 2017, 18:16

Re: Помидоры на цепи

Сообщение Владимир 61 » 30 июл 2022, 19:24

Взято з фб « городникиМиронівщини» З яких причин томати не можуть достигнути?

Холодна погода.
Найчастіша причина тривалого достигання — низька температура повітря і похмура дощова погода. Томат — теплолюбна рослина. У період достигання плодів оптимальною є денна температура повітря — 25 °С, а вночі — 16-19 °С.

Зниження на кілька градусів ніяк не позначиться на швидкості достигання. Але різкі коливання температури — це стрес для томатів, у результаті якого сповільнюється формування плодів і пригнічується зростання.

Що робити.
Замульчуйте землю. Це допоможе скоротити частоту поливів і стабілізувати температуру землі.

Недолік світла.
Томат дуже вимогливий до світла. За поганої освітленості пагони витягуються, погано розвиваються, плодоношення затримується, а смак і якість плодів погіршуються.

Часто недолік освітлення виникає за наявності загущеної посадки кущів, що особливо часто трапляється у теплиці. Це загрожує ще й виникненням різних захворювань, оскільки загущені кущі погано провітрюються.

Що робити.
Регулярно видаляйте пасинки, а також зайве листя, яке знаходиться у затінку і заважає циркуляції повітря.

Перевантаженість кущів зав'язями.
Якщо ви вчасно не видаляли пасинки томатів, то пишні квітучі кущі не надто швидко порадують вас урожаєм.

Річ у тім, що на живлення великої кількості зав'язей у рослини не вистачає сил. Адже уся енергія куща йшла на нарощування зеленої маси, а не на формування плодів.

Що робити.
На кущах індетермінантного типу видаліть усі пасинки, залишивши 1-2 стебла, залежно від типу куща і сорту. Обріжте верхівки основного і бічних стебел над другим листочком після верхньої кисті з зав'язями.

Якщо бічні пагони слабкі, залиште на них по одній кисті з плодами, а верхні суцвіття, що нещодавно з'явилися, обережно видаліть. Кущі великоплідних томатів бажано формувати в одне стебло.

Що стосується детермінантних сортів, прищипування верхівки не знадобиться, оскільки зростання таких кущів обмежене.
Владимир 61
 
Сообщений: 5018
Зарегистрирован: 05 янв 2017, 18:16

След.

Вернуться в Овощи

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 8

cron