Наглядное подтверждение глобального потепления

Факты, мифы, предосторожности и другая полезная информация.

Re: Наглядное подтверждение глобального потепления

Сообщение Владимир 61 » 28 ноя 2018, 16:26

ЯКИМ БУДЕ ПЕРШИЙ МІСЯЦЬ ЗИМИ
posted by Yulіya Grin'ko ноября 28, 2018 Події

У грудні за календарними даними починається зима. Але не завжди цей місяць стає суворим і морозним, найчастіше, зима потихеньку починає вступати у свої права.

Багато синоптики прогнозують, що погода в Україні на грудень 2018 року, практично нічим не буде відрізнятися від торішніх прогнозів.

Грудень 2018 році в Україні буде таким же, як і листопад: очікується п'ять періодів легких морозів і стільки ж періодів відлиги.

Як говорить народний синоптик Володимир Деркач, у цьому місяці справжня зима ще не прийде.

Передбачається, що в грудні на українців чекають такі ж температурні «гойдалки».

«До кінця другої декади очікується різке похолодання, яке в останні дні 2018 року зміниться теплом. Опади у грудні будуть досить незначними», — уточнив Деркач.Прикмети про погоду

Не варто ігнорувати і прогнози народних синоптиків. Вони створювалися протягом великої кількості часу і завжди відрізнялися достовірністю і правдивістю. Звичайно, в останні роки природа стала занадто «примхливої», вона вже не контролюється людиною і дуже часто влаштовує несподівані сюрпризи. І все ж, народні мудрості допоможуть визначити попередній прогноз на грудень.

Якщо на початку грудня на гілках дерев з'являються снігурі, то варто приготуватися до швидких суворих морозів.

По поведінці кішки можна судити про настання або тепла, або заморозків. Якщо тварина згортається клубочком і спить, сховавши лапками носик, то необхідно чекати появу заморозків. Якщо ж кішка валяється на спині, поводиться спокійно і не забирається в коробки або на шафи, то в природі збережеться тепла погода.

Теплий грудень вказує на затяжну зиму.

Відсутність опадів у грудні вказує на велику кількість снігу в січні і лютому.

Морозний грудень віщує спекотне літо.Рекомендації місячного календаря

Плануючи важливі події та завдання на початок зими, рекомендується звернути увагу і на поради місячного календаря. Перераховані сприятливі дні в місячному календарі на грудень 2018 року в Україні допоможуть реалізувати найскладніші та відповідальні мрії.З початку місяця і до 6 числа включно править стадія убування. Час сприятливо для ремонту, зміни іміджу і придбання дорогих і цінних речей.

Період з 8 по 14 числа сприятливий для укладення шлюбу і зміцнення сімейного щастя.

З 16 і до 21 числа необхідно активізувати власні зусилля і спрямувати внутрішню енергетику на дозвіл професійних завдань.

Після 23 числа настає ідеальний період для новорічних приготувань. У цей час важливо остерігатися сварок і недоброзичливців.

Джерело: Високий вал
Владимир 61
 
Сообщений: 4933
Зарегистрирован: 05 янв 2017, 18:16


Re: Наглядное подтверждение глобального потепления

Сообщение lukianovaluba » 21 авг 2020, 09:14

Повышение температуры на несколько градусов интенсивнее всего будет происходить в Арктике, потому что в этом регионе растают ледники, земля окажется открытой и существенно прогреется.
lukianovaluba
 
Сообщений: 12
Зарегистрирован: 17 июл 2020, 13:49

Пред.

Вернуться в Глобальное потепление

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1