Смородина, малина, крыжовник

Re: Смородина, малина, крыжовник

Сообщение Владимир 61 » 24 авг 2018, 20:03

Есть много сортов жёлтой малины.
Владимир 61
 
Сообщений: 5018
Зарегистрирован: 05 янв 2017, 18:16

Re: Смородина, малина, крыжовник

Сообщение Владимир 61 » 23 янв 2019, 18:27

Нет конкретно удобрения на все случаи жизни. Для каждого периода вегетации используется конкретный состав. Но чтобы получать урожай необходим комплекс мер - прореживание насаждений, обрезка неплодоносящих веток, мульча после того как прогреется почва. Хорошее освещение. Даже опыление очень много значит. Для того чтобы малина не разросталась иногда достаточно ряда кукурузы. Можно с той стороны где ничего не планируете садить - сделать траншею в которую бросить ветки, листья, компост. И малина обязательно будет разрастаться в эту сторону - там хорошее удобрение. Вермикомпост - наилучшее удобрение - будет мульча будут и червяки дождевые - будет и урожай.
Владимир 61
 
Сообщений: 5018
Зарегистрирован: 05 янв 2017, 18:16

Re: Смородина, малина, крыжовник

Сообщение AnnaRaskol » 13 июл 2019, 13:27

А сложно ли ухаживать за малиной? Обожаю эту ягоду, хочу посадить несколько кустов на участке...
AnnaRaskol
 
Сообщений: 5
Зарегистрирован: 13 июл 2019, 13:23

Re: Смородина, малина, крыжовник

Сообщение Elena » 23 окт 2019, 15:14

AnnaRaskol писал(а):А сложно ли ухаживать за малиной? Обожаю эту ягоду, хочу посадить несколько кустов на участке...


Я тоже. Но чтобы такая, которая росла бы и давала нормальные плоды. Увы,сколько не покупаю саженцы малины, всегда что-то не так идет у меня.
Аватар пользователя
Elena
 
Сообщений: 46
Зарегистрирован: 19 апр 2016, 16:07

Re: Смородина, малина, крыжовник

Сообщение Владимир 61 » 23 окт 2019, 16:52

Для малины нужен рыхлый плодородный слой например перегнившая древесина. В Киеве в субботу ярмарка садоводов. Можно будет пообщаться с профессионалами и приобрести саженцы.Изображение
Владимир 61
 
Сообщений: 5018
Зарегистрирован: 05 янв 2017, 18:16

Re: Смородина, малина, крыжовник

Сообщение Levon » 24 окт 2019, 14:28

Резонно. Если есть время, чтобы поехать и напрямую пообщаться с теми, кто выращивает ту же малину профессионально, то почему это не сделать. Но к сожалению, далеко не все живут в Киеве. По этому есть смысл поиска и покупки саженцев прямо во всемирной паутине. Я таким образом для себя открыл два сорта малины - крупноплодная Алтайская вкусная и крупноплодная Каскад Делайт. Все удалось найти на сайте Дом и сад https://domicad.com.ua/ru/catalog/malina. Там много сортов, думаю найдете без особого труда подходящий вариант, если нету времени и возможности приехать на выставку.
Аватар пользователя
Levon
 
Сообщений: 49
Зарегистрирован: 19 апр 2016, 15:59

Re: Смородина, малина, крыжовник

Сообщение Владимир 61 » 02 май 2023, 17:47

ШКІДНИК!!! ПОПЕЛИЦЯ!!!

Галова попелиця, або червона листова попелиця (Cryptomyzus ribis) належить до листових видів і вражає білу, червону й інші «кольорові» види смородини. І хоч зовні вони схожі, ця тля заселяє і шкодить не на верхівках пагонів, а на зворотньому боці молодого листя, що ускладнює пошуки комах. На листках з’являються зморшкуваті вздуті ділянки — гали з червонуватими відтінками, оскільки попелиця має сисний ротовий апарат, в місцях живлення виникають такі вздуття.

Попелиця вражає смородину повсякчасно. Тому тут трошки трабли із захистом:
1) до цвіту можна взяти фосфорорганіку - Твікс, Актеллік, Фараон Нурел Д);
2) перед цвітіння, або вже цвіте, чи закінчує — Актарофіт Форте; Колорадоцид або щось подібне за складом. Я б лупасив Актарофіт Форте і Колорадоцид кожні днів 10 (заселеність шкідником, погодні умови);
3) після цвітіння — тут також Актарофіт Форте і Колорадоцид, або щось подібне!

Тобто це вид попелиці. Не хвороба, не дефіцит або нестача живлення, не погодні умови, звичайна попелиця, але хитра, бо сидить знизу і посміхається, коли пишуть в коментарях, що це грибкове, вірусне, бактеріальне, або перегнію чи навозу не вистачає.

Ага, забув, колотимо у бакову суміш прилипач, а ще краще АдюМакс - краще розсовається по робочій поверхні, в кожну нірку щілинку і почухає кожну попеличку за вушком!

Правильна діагностика шкодочинного об“єкта, це як правильно поставлений діагноз людині, котра прийшла на прийом до лікаря. Як є хибні, або неправильні діагнози серед лікарів, такі ж випадки є і серед людей, котрі радять обробити не тим чим треба, тому варто звертатися до спеціалістів, котрі знають свою справу і можуть візуально (що не завжди можливо) правильно визначити хворобу, шкідника, або дизбаланс живлення та ін.

#проагро #агроном #proagro #смородина #червонасмородина #попелиця #попелицінасмородині #галовапопелиця #адювант #галинасмородині #колорадоцид #червоналистовапопелиця #гали #актарофітфорте #сиснійшкідники #адюмакс #захистсомродини
Владимир 61
 
Сообщений: 5018
Зарегистрирован: 05 янв 2017, 18:16

Пред.

Вернуться в Ягодные кустарники

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2